Op 5 september 2020 vindt de ABC wedstrijd alle rassen plaats bij KG IJsselmuiden
 
 VOL VOL VOL
inschrijven als reserve kan wel!
 
 

De keurmeesters zijn:

 

A: A. Matekovic

B: R. de Jong

C: T. Jonkers

 

De pakwerkers zijn:

 

Kort: T. Hop jr

Lang: E. Fathi

 

 

Intrainingsdag: 16-08-2020

 

Sluiting inschrijving: 22-08-2020

 

Online inschrijven via deze link: Inschrijfformulier

  Afbeelding invoegen
 Voor vergroten klik op afbeelding          
 
 
 
Inschrijvingen:
 

 geleider  hond  ras  geb.datum  geslacht  africhting  kringgroep
1. J. Westebring Donar v. Hagerlo  DH  18-07-2017 Reu  IGP 1* kgp IJsselmuiden
2. A. Schoonewelle Dex v.d. Ronden Hoek  DH  09-11-2017 Reu  IGP 1* kgp IJsselmuiden
3. G. Middelkoop Charlie v. Romantos Hoeve  DH  25-05-2014 Reu  IGP 3 kgp Schiedam
4. L. v.d. Land Dilek v.h. Polbeekkwartier  DH  22-12-2013 Teef  IGP 3 kgp IJsselmuiden
5. O. Hoekstra Thor v. Sallandbloed  DH  31-03-2014 Reu  IGP 3 kgp IJsselmuiden
6. S. Edery  Sem von Meerblick  DH  05-11-2015 Reu  IGP 3 -
7. H. Veneman Cjef v.d. Zeelberg  DH  02-07-2017 Reu  IGP 1* kgp IJsselmuiden
8. H. Wesseling Sepp von Meerblick  DH  05-11-2015 Reu  IGP 3 kgp de Bollenstreek
9. G. Korbel Humphrey vom Adlerschei  DH  21-12-2016 Reu  IGP 3*
-
10. P. Keijzer  Zigo v.d. Zeelberg  DH  12-04-2016 Reu  IGP 3 kgp Schiedam
11. V. Honselaar  Ojai v. Blutsenhof  DH  07-04-2015 Reu  IGP 3 Johan Platz Verrein
12. R. van Tol Sjeff von Meerblick   DH  05-11-2015 Reu  IGP 3 kgp Schiedam
13. C. Bouman Bliss von der Lobdeburg  DH  21-08-2014 Teef  IGP 3 HSV de Molenbron
14. S. Widdershoven Irkan vom Schlackenberger Land  DH  14-08-2016 Reu  IGP 3 -
15. S. v. Wijnen Quando vom Reichberg  DH  07-03-2012 Reu  IGP 3  HSV de Molenbron
16. R. Schadron Prima von der Feuerbrigade  DH  29-02-2016 Teef  IGP 3 HSV de Liemers
17. K. Huisman Arash de La Casa del Perro  DH  07-03-2014 Reu  IGP 3 DHV Herderewich
18. M. Mieras Giant-Arno vom Gillrather Traum   DH  24-07-2014 Reu  IGP 3 kgp Rivierengebied
19. B. Dudink Djill vom Nordenstolz  DH  25-03-2014 Teef  IGP 3 kgp de Bollenstreek
20. T. Ringelberg Shadow v. Hamersslag  DH  24-06-2013 Teef  IGP 3 kgp de Bollenstreek
21. A. Verhagen  Chesko vom Arendshaus  DH  15-05-2012 Reu  IGP 3 kgp de Bollenstreek
22. E. Brands  Deau von Semrowplatz   DH   18-02-2015 Teef  IGP 3  kgp de Coenstadt 
23. A. van Eekelen Sam von Meerblick  DH  05-11-2015 Reu  IGP 3 kgp de Coenstadt 
24. M. Vosveld  Amor van Hamersslag  DH  22-07-2013  Reu  IGP 3 kgp de Coenstadt
VOL
 
reserve
           
1.G. Oosterkamp Danesjkold Indra MH   21-02-2014  Teef  IGP 3  HSV Nijkerk
2.J. Everts Duke DH  25-10-2016  Reu  IGP 3* kgp Reggestreek
3.

* = examen